Szkoła języka

Pierwsza szkoŁa w poznaniu,
w ktÓrej UCZYMY TYLKO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Certyfikaty Instytutu Puszkina

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin jest ośrodkiem egzaminacyjnym Instytutu im. A. Puszkina w Moskwie i tym samym organizatorem egzaminów na międzynarodowe certyfikaty w następujących dziedzinach:

• Język rosyjski w komunikacji codziennej (poziomy A1-C2) dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży szkolnej
  • Język rosyjski w komunikacji biznesowej (poziomy B1-C1)
  • Język rosyjski w turystyce (RET1-RET3)
  • Egzamin państwowy Federacji Rosyjskiej na certyfikaty w systemie TRKI (poziomy A1-C2)
  • Egzamin dla osób ubiegających się o otrzymanie zezwolenia na pracę na terytorium FR
  • Egzamin dla osób ubiegających się o zezwolenie na pobyt stały/czasowy na terytorium FR

Egzaminy na międzynarodowe certyfikaty Instytutu Puszkina w komunikacji codziennej, biznesowej i w turystyce dedykowane są osobom, które chcą potwierdzić swoją znajomość języka rosyjskiego celem przedłożenia certyfikatu pracodawcom lub na uczelniach. Egzaminy na państwowe certyfikaty Federacji Rosyjskiej w systemie TRKI są obowiązkowe dla osób, które ubiegają się o przyjęcie na studia w Rosji, chcą rozpocząć pracę na terytorium FR, ubiegają się o pobyt stały lub czasowy, chcą otrzymać obywatelstwo FR. Szczegółowe informacje odnośnie cennika egzaminów, struktury egzaminów i zapisów na egzaminy znajdują się poniżej. Do egzaminów mogą przystąpić nie tylko Słuchacze naszej Szkoły, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jako ośrodek egzaminacyjny w nowym semestrze letnim 2018 już po raz kolejny otwieramy kursy certyfikacyjne, które mają na celu wszechstronne przygotowanie Słuchaczy do sesji egzaminacyjnej. Dzięki doświadczeniu lektorów oraz doskonale opracowanym materiałom szkoleniowym nasza Szkoła może pochwalić się 100-procentową zdawalnością. Podczas sesji egzaminacyjnej przeprowadzonej w czerwcu 2016 r. wszyscy Kandydaci przystępujący do egzaminów osiągnęli wynik pozytywny, w tym na egzaminie ustnym dwoje z nich na poziomie 100 punktów na 100 możliwych. Sesja w lipcu 2017 r. przyniosła średnią z egzaminów ustnych na poziomie 92%.

Egzaminy przeprowadzamy raz w roku na przełomie czerwca i lipca, kolejna sesja egzaminacyjna odbędzie się w naszym ośrodku latem w 2018 r. Już dziś zapraszamy na kursy przygotowawcze.

• SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ KURSÓW W NOWYM SEMESTRZE LETNIM 2018 (TUTAJ)!

Dlaczego warto zdobyć certyfikat?

Certyfikaty Instytutu Puszkina z języka rosyjskiego ogólnego wydawane są przez Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej, certyfikaty z języka biznesu - przez Izbę Handlowo-Przemysłową FR. Są zatem świadectwem i potwierdzeniem znajomości języka rosyjskiego nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Certyfikaty Instytutu Puszkina od lat cieszą się popularnością i prestiżem, honorowane są przez różne Instytucje, organizacje, pracodawców; zwalniają z większości egzaminów językowych, np. na uczelniach państwowych podczas przewodu doktorskiego; certyfikaty na poziomach B2 uprawniają do nauczania w prywatnych szkołach języków obcych; certyfikaty w systemie TRKI dają możliwość zdobycia pracy lub obywatelstwa FR.

W Polsce jesteśmy jednym z trzech ośrodków egzaminacyjnych uprawnionych do certyfikacji według standardów Instytutu Puszkina. Do tej pory, począwszy od 2012 r. przeprowadziliśmy 6 sesji egzaminacyjnych, w których uczestniczyli Kandydaci z całej Polski.

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!

Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

ul. Piekary 10,