Szkoła języka

rosyjskiego

Pierwsza szkoŁa w poznaniu,
w ktÓrej UCZYMY TYLKO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Oferta kursów w roku szkolnym 2017/2018

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE OFERTĄ GRUPOWYCH KURSÓW JĘZYKA ROSYJSKIEGO W SEMESTRZE ZIMOWYM 2017/2018. NA CHWILĘ OBECNĄ ZAPISY NA KURSY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE, GRUPY UJĘTE W GRAFIKU SĄ JUŻ PEŁNE. NOWY NABÓR NA SEMESTR LETNI 2018 OTWIERAMY POD KONIEC STYCZNIA. ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ!!!

Jak często i gdzie odbywają się zajęcia?

Podczas kursów grupowych Słuchacze mają do wyboru dwa tryby zajęć: spotkania 2 razy w tygodniu po 1,5 h (to opcja idealna dla osób, które preferują regularne spotkania z językiem) lub spotkania 1 raz w tygodniu po 3 h (to propozycja dla osób, które ze względu na obowiązki nie mogą pozwolić sobie na zajęcia częściej niż raz w tygodniu). Program zajęć i omawiany materiał w przypadku obu opcji jest identyczny, zajęcia różnią się jedynie umiejscowieniem podczas lekcji realizowanych zagadnień. 

Nasza Szkoła mieści się w samym centrum miasta przy ul. Piekary 6, lok. 18, IV piętro. Liczba Słuchaczy Szkoły Rasputin stale rośnie, dlatego w zeszłym roku szkolnym zdecydowaliśmy się na zmianę siedziby dla wygody naszych Kursantów. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi salami wykładowymi. Grupy liczą maksymalnie 6-8 osób, dlatego też sale urządzone są w taki sposób, aby nauka w nich była przyjemnością i sprzyjała kameralnej atmosferze małych grup. Każdym zajęciom towarzyszy herbata lub kawa, a dla osłody ciasteczka:)

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

ul. Piekary 10,
lok. 2
Tel: 512-712-076

e-mail: kontakt@rosyjski-szkola.pl