Szkoła języka

rosyjskiego

Pierwsza szkoŁa w poznaniu,
w ktÓrej UCZYMY TYLKO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin powstała w 2009 r. Nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi. W Poznaniu rozpoczęliśmy swoją działalność w 2014 r. jako pierwsza Szkoła, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w nauczaniu języka rosyjskiego. Dzięki zaufaniu Słuchaczy mamy już na swoim koncie wiele sukcesów i nieustannie poszerzamy ofertę.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C1. Nauka obejmuje zarówno język rosyjski ogólny, jak i rosyjski w biznesie, a także kursy branżowe. W ofercie Szkoły znajdują się: zajęcia indywidualne, zajęcia w grupach liczących maksymalnie 6-8 osób, specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji, tłumaczenia z/na język rosyjski, wyjazdy do Rosji.

Nasza wizytówka to nasi lektorzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego. Kadrę Rasputina stanowią absolwenci polskich i zagranicznych uczelni. Są wśród nich zarówno lektorzy polscy, jak i nosiciele języka. Współpracujący z nami lektorzy wiedzą jak przełamać barierę językową, a ich zaangażowanie przekłada się na sukcesy i postępy naszych Słuchaczy.

Od 5 lat jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym Instytutu im. Aleksandra Puszkina, tym samym organizujemy i przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów z języka rosyjskiego. W 2015 r. z inicjatywy naszych lektorów przy Szkole powstała Fundacja Języka i Kultury Rosyjskiej, której celem jest propagowanie języka i tradycji rosyjskich. Dzięki tej inicjatywie Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin to więcej niż nauczanie, to także możliwość spotkań z kulturą.

Rok 2017 to kolejny ważny etap w naszym rozwoju. Dzięki współpracy z Federalnym Uniwersytetem im. M. Łomonosowa w Archangielsku i Państwowym Uniwersytetem w Irkucku zostaliśmy wyjazdowym centrum szkolenia języka rosyjskiego właśnie w tych miastach. Partnerstwo Uniwersytetów to możliwość organizacji wyjazdowych Szkół Letnich, podczas których nasi Słuchacze mogą w praktyce wykorzystać zdobyte u nas umiejętności i poznać Rosję.

  • W 2018 r. czekają Was dwa wyjazdy. Kolejna edycja Szkoły Letniej w Archangielsku oraz podróż Koleją Transsyberyjską do Irkucka! Czytaj TUTAJ.
  • RUSZYŁY ZAPISY NA KURSY W NOWYM SEMESTRZE LETNIM 2018! SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY (poniżej)!

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

ul. Piekary 10,
lok. 2
Tel: 512-712-076

e-mail: kontakt@rosyjski-szkola.pl