Szkoła języka

rosyjskiego

Pierwsza szkoŁa w poznaniu,
w ktÓrej UCZYMY TYLKO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin powstała w 2009 r. Nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi. W Poznaniu rozpoczęliśmy swoją działalność w 2014 r. jako pierwsza Szkoła, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w nauczaniu języka rosyjskiego. Dzięki zaufaniu Słuchaczy mamy już na swoim koncie wiele sukcesów i nieustannie poszerzamy ofertę.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C1. Nauka obejmuje zarówno język rosyjski ogólny, jak i rosyjski w biznesie, a także kursy branżowe. W ofercie Szkoły znajdują się: zajęcia indywidualne, zajęcia w grupach liczących maksymalnie 6-8 osób, specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji, tłumaczenia z/na język rosyjski, wyjazdy do Rosji.

Nasza wizytówka to nasi lektorzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego. Kadrę Rasputina stanowią absolwenci polskich i zagranicznych uczelni. Są wśród nich zarówno lektorzy polscy, jak i nosiciele języka. Współpracujący z nami lektorzy wiedzą jak przełamać barierę językową, a ich zaangażowanie przekłada się na sukcesy i postępy naszych Słuchaczy.

Od 5 lat jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym Instytutu im. Aleksandra Puszkina, tym samym organizujemy i przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów z języka rosyjskiego. W 2015 r. z inicjatywy naszych lektorów przy Szkole powstała Fundacja Języka i Kultury Rosyjskiej, której celem jest propagowanie języka i tradycji rosyjskich. Dzięki tej inicjatywie Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin to więcej niż nauczanie, to także możliwość spotkań z kulturą.

Rok 2017 to kolejny ważny etap w naszym rozwoju. Dzięki współpracy z Federalnym Uniwersytetem im. M. Łomonosowa w Archangielsku i Państwowym Uniwersytetem w Irkucku zostaliśmy wyjazdowym centrum szkolenia języka rosyjskiego właśnie w tych miastach. Partnerstwo Uniwersytetów to możliwość organizacji wyjazdowych Szkół Letnich, podczas których nasi Słuchacze mogą w praktyce wykorzystać zdobyte u nas umiejętności i poznać Rosję.

  • W 2018 r. czekają Was dwa wyjazdy. Kolejna edycja Szkoły Letniej w Archangielsku oraz podróż Koleją Transsyberyjską do Irkucka! Czytaj TUTAJ.
  • RUSZYŁY ZAPISY NA KURSY W NOWYM SEMESTRZE LETNIM 2018! SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY (poniżej)!

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

ul. Piekary 6,
lok. 18, IV piętro
(tuż przy skrzyżowaniu z ul. Św. Marcin)
Tel: 512-712-076

e-mail: kontakt@rosyjski-szkola.pl