Szkoła języka

rosyjskiego

Pierwsza szkoŁa w poznaniu,
w ktÓrej UCZYMY TYLKO JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Wyjazdy

Szkoła Rasputin oprócz stacjonarnych kursów języka rosyjskiego w Poznaniu oferuje Słuchaczom także wycieczki oraz wyjazdowe kursy języka rosyjskiego za wschodnią granicą. Organizowane przez nas wyjazdy są doskonałą formą weryfikacji umiejętności językowych zdobytych w naszej Szkole. Do tej pory zorganizowaliśmy wyjazdowe kursy języka rosyjskiego w Smoleńsku, kursy języka rosyjskiego w Petersburgu, integracyjny wyjazd do Chatki Dziadka Mroza na Białorusi oraz wycieczkę do Moskwy.

W roku 2017 nasza Szkoła została partnerem Instytutu Filologii i Komunikacji Międzykulturowej Północnego Federalnego Uniwersytetu im. M. Łomonosowa w Archangielsku, a tym samym wyjazdowym centrum szkolenia języka rosyjskiego właśnie tam. Dzięki współpracy pomiędzy naszymi instytucjami co roku możemy organizować dwutygodniowe kursy języka rosyjskiego dla Słuchaczy Rasputina oraz wszystkich chętnych. Za nami pierwsza wspólna edycja Szkoły Letniej, w czerwcu 2018 lecimy z Wami do Archangielska po raz drugi!

  • Rok 2018 stawia przed nami także nowe wyzwania. Na przełomie lipca i sierpnia 2018 zapraszamy Was w podróż Koleją Transsyberyjską i kursy języka rosyjskiego na Państwowym Uniwersytecie w Irkucku!!! Przekonaj się jak z nami fajnie na tego typu wyprawach:) O relacjach z naszych dotychczasowych wyjazdów przeczytasz poniżej - pomagamy w spełnianiu marzeń:)

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

ul. Piekary 10,
lok. 2
Tel: 512-712-076

e-mail: kontakt@rosyjski-szkola.pl