Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Admin 2 sierpnia 2019

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest dobrą okazją, żeby wykorzystać energiczność naszego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać zaufanie. Częste gry działają korzystnie na witalność psa, oraz sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy niemało różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób zakupić tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, dopasowanych do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu materiałów, są piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, jednak trzeba myśleć o możliwości zakrztuszenia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową zabawkę myślmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo ważne, kiedy jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, takich jak pudle albo yorki, dla których wybieramy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy poszaleć z psem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pies może rozpędzenia się. Jeśli pies wie jak aportować, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej wielkości, tak aby zwierzakowi wygodnie można było trzymać frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ istnieje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, dlatego w celu uniknięcie nieprzyjemnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html legowiska dla psów